Personal

Novetats

TREASURE-Horizon 2020 Grant

07-07-2015

CREDA is a partner of the TREASURE project. The aim of the project is to improve knowledge, skills and competences necessary to develop existing and

llegir més

Propers events CREDA:

22-02-2017

7th EAAE PhD WORKSHOP: "Challenges for young agro-food and natural resource economists facing the future"
Castelldefels, Barcelona
November 8th -10th, 2017

llegir més

REFRESH - HORIZON 2020 Grant

01-07-2015

CREDA és soci del projecte REFRESH a Espanya. L'objectiu del projecte és reduir el malbaratament alimentari a tot Europa

llegir més

OFERTA LABORAL: Tècnic de projectes de consultoria en malbaratament agroalimentari

21-07-2017

Oferta vinculada a la concessió del projecte: "Proposta per a la realització d'una diagnosi sobre el malbaratament alimentari a la producció primària, l'agroindústria i la

llegir més

Personal R+D

Nom Càrrec Telèfon Correu electrònic
José M. Gil Roig Director 935521210 chema.gil@upc.edu
Zein Kallas Calot Doctor/a 935521213 zein.kallas@upc.edu
Elsa Varela Doctor/a 935521206 elsa.varela@upc.edu
Feliu López i Gelats Doctor/a 935521206 feliu.lopez@uvic.cat
Hugo Ferrer Pérez Doctor/a 935521209 hugo.ferrer@upc.edu
Bouali Guesmi Doctor/a 935521209 bouali.guesmi@upc.edu

Personal Transferència i Observatoris

Nom Càrrec Telèfon Correu electrònic
Lluc Mercadé Romeu Investigador/a 935521205 lluc.mercade.romeu@upc.edu
Cristina Escobar González Doctor/a 935521079 cristina.escobar@upc.edu
Martín Federico Alba Doctor/a 935521206 martin.federico@upc.edu
Diana Reinoso Botsho Investigador/a 935521208 diana.reinoso@upc.edu

Personal R+D en formació

Nom Càrrec Telèfon Correu electrònic
Raquel Díaz Ruiz Investigador/a 935521208 raquel.diaz.ruiz@upc.edu
Amer Ait Sidhoum Investigador/a 935521208 ait_azzedine@yahoo.fr
Blanca Isabel Sánchez Toledano Investigador/a 935521208 sugammx@hotmail.com
Maria antonieta Rey Bolaños Investigador/a 935521208 maria.rey1978@yahoo.com
Jose Díaz Investigador/a 935521208 josealdiaz2286@gmail.com
Tharshanan Selvanathan Investigador/a 935521208 thars_selvanathan@yahoo.de
José Manuel Sebastiá Andrés Investigador/a 935521208 josesebastia@msn.com
Mohammed Boussatta Investigador/a 935521208 medboussatta@gmail.com
Mohamed Laassal Investigador/a 935521208 laassalmohamed@gmail.com
Wisdom Dogbe Investigador/a 935521208 wisdom.dogbe@estudiant.upc.edu
Mathias Brummer Investigador/a 935521208 mathias.brummer@upc.edu

Personal de Suport i Administració

Nom Càrrec Telèfon Correu electrònic
Leticia De Gaudio Project Manager 935521124 leticia.gaudio@upc.edu
Mercedes Alonso De Oteo Administració 935521124 mercedes.alonso@upc.edu